Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Prezidenta vítali v Jaderné elektrárně Dukovany i v Humpolci

prezident
Druhý den oficiální návštěvy Kraje Vysočina strávil prezident Miloš Zeman v Jaderné elektrárně Dukovany a v Humpolci. Setkal se s vedením elektrárny, zástupci regionu i se zaměstnanci, připomněl, že je velkým zastáncem dostavby Dukovan, a odpoledne se přesunul do Humpolce, kde při setkání s vedením radnice, místostarostou Květoslavem Namyslo i místními lidmi zdůraznil, že má k jejich městu vřelý vztah. „Kdykoliv přijíždím z Prahy na křižovatku mezi Humpolcem a Pelhřimovem, tak se tady cítím doma."
 

 
 
Dnešní poslední den oficiální prezidentské návštěvy věnuje Miloš Zeman Vesnici Kraje Vysočina roku 2017 Heřmanovu na Žďársku. Tady ho před polednem uvítala starostka obce s 205 obyvateli Pavla Chadimová. Dvacet minut po poledni se prezident setká s místní obyvateli i občany okolních obcí a tradičně se podepíše do pamětní knihy obce, dekoruje prapor obce pamětní stuhou prezidenta republiky a převezme heřmanovský dar. O půl čtvrté odpoledne pak oficiální program za doprovodu hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka ukončí tiskovou konferencí, která se uskuteční právě v Heřmanově.

Prezident Miloš Zeman i po ukončení návštěvy zůstává na Vysočině, zaslouženou dovolenou bude opět trávit na chalupě v Novém Veselí.

foto

foto


foto

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.6.2017 / 30.6.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze