Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Velká letní fotosoutěž Letní barokní Vysočina hledá nejlepší fotografy regionu

Velká letní fotosoutěž Letní barokní Vysočina hledá nejlepší fotografy regionu
Každý, kdo rád fotí, se může v červnu a v červenci zapojit do velké fotosoutěže Letní barokní Vysočina. Vyhlašuje ji příspěvková organizace Vysočina Tourism, která se těší na povedené fotografie barokních památek, přírody, snímky z výletu nebo dovolené na Vysočině a předem upozorňuje na to, že fantazii se meze rozhodně nekladou.
 

 
 

„Fotosoutěž jsme rozdělili do dvou kategorií. Vzhledem k letos vyhlášenému Roku baroka bude první částí Barokní Vysočina a druhou kategorii představuje Letní Vysočina. Do každé je možné zaslat celkem šest snímků, konkrétně na adresu info@vysocinatourism.cz, očekávat výrok poroty a následně si užít hodnotné ceny,“ vysvětluje ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že ve hře je ubytování v Barokní věži na zámku ve Žďáře nad Sázavou, hodnotný poukaz do areálu Šiklův mlýn nebo rodinné poukazy do zábavního parku Robinson v Jihlavě nebo ekotechnického centra Alternátor v Třebíči.


„Hledáme také nejoblíbenější fotografii veřejnosti, která získá nejvíce reakcí na Facebooku. Její autor si i s rodinou užije zábavu v Šiklově mlýně s obědem,“ prozradila Klára Čechová z Vysočina Tourism.

 

Soutěžící mohou své soutěžní fotografie zasílat až do 6. srpna přes Úschovnu na emailovou adresu info@vysocinatourism.cz. Snímky Vysočina Tourism zveřejní na facebookovém profilu @regionvysocina, kde se utkají o cenu veřejnosti, a dále budou ke zhlédnutí na webu www.baroknivysocina.cz. Vyhlášení celé soutěže se uskuteční nejpozději 15. srpna.  • zpráva převzata od Vysočina Tourism, p. o.
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.6.2017 / 5.6.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze