Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Evropský region Dunaj-Vltava – 28 nejhezčích jednodenních výletů na kole

Evropský region Dunaj-Vltava – 28 nejhezčích jednodenních výletů na kole
Bavorsko-Rakousko-Česká republika – jedním z mnoha společných znaků místních obyvatel je vášeň pro cykloturistiku. Právě v tomto měsíci, v období zahajování cyklistické sezóny, přichází Evropský region Dunaj-Vltava s cykloprůvodcem, mapujícím nejhezčí a nejzajímavější cyklostezky a cyklotrasy euroregionu. Zažijte osobně cyklostezku podél dunajského meandru, okruh okolo Lipenské přehrady, dobrodružnou stezku Přírodním parkem Steinwald a mnoho dalších.
 

 
 

Dohromady 1 545 km cyklistických tratí Vás provede zajímavostmi z oblasti historie, kultury, fauny a flóry, které Evropský region Dunaj-Vltava nabízí. 28 jednodenních výletů (4 z každého regionu ERDV) je seřazeno dle stupně obtížnosti. Každá stezka obsahuje krátký popis trasy, kterou doplňuje mapa se zakreslením okruhu, výškový profil a představení turisticky atraktivních míst podél trasy. Vybraný okruh si je možné stáhnout přes QR-kód do mobilního telefonu. „Různorodá skladba jednodenních cyklistických tras zaručuje, že v Evropském regionu Dunaj-Vltava si najde svá oblíbená místa prakticky každý,“ doplňuje Pavel Pacal, náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, člen Presidia Evropského regionu Dunaj-Vltava.

 

Cyklopublikace ERDV je zdarma ke stažení na http://www.evropskyregion.cz/28-nejhezcich-jednodennich-vyletu.html. V omezeném množství je publikace k dispozici také v tištěné verzi na Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina, kde sídlí Regionální kontaktní místo Evropského regionu Dunaj-Vltava. Brožura bude veřejnosti distribuována na cestovně-ruchových a sportovních akcích v Kraji Vysočina.


ERDV

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 24.5.2017 / 24.5.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze