Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Evropský region Dunaj-Vltava se prezentoval na mezinárodní konferenci „Konkurence“

Evropský region Dunaj-Vltava se prezentoval na mezinárodní konferenci „Konkurence“
Evropský region Dunaj-Vltava prezentoval své aktivity v rámci mezinárodní konference Konkurence, která proběhla 18. 5. 2017 na Vysoké škole polytechnické Jihlava. O tom, jak mohou, stejně jako v případě Evropského regionu Dunaj-Vltava (dále jen „ERDV“), ze spolupráce profitovat regiony, které jsou zároveň ve vzájemné konkurenci, promluvil také Pavel Pacal, náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje, člen Presidia ERDV.
 

 
 

Cílem devátého ročníku konference Konkurence bylo umožnit vzájemné setkání odborníků z praxe a akademického prostředí. Přednášky a diskuze byly zaměřeny například na témata, jako jsou nástroje konkurenceschopnosti podniků, zdroje konkurenční výhody, konkurenční postavení regionů a další teoretické a praktické aspekty konkurence.


Více informací o ERDV mohli účastníci konference získat u informačního stánku ERDV, kde byly k dispozici také propagační materiály. Zájem byl samozřejmě o nově vydanou cyklobrožuru „28 nejhezčích jednodenních výletů“, ale také o odborně zaměřené materiály (přehled klastrů v ERDV, informace k inovačním voucherům, přehled vysokých škol v ERDV a nová publikace „ERDV jako zdravotnický region").


ERDV

  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz  
 

Evropský region Dunaj-Vltava se prezentoval na mezinárodní konferenci „Konkurence“

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.5.2017 / 22.5.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze