Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Martin Zvoník zvítězil v soutěži Autoopravář Junior 2017

Martin Zvoník zvítězil v soutěži Autoopravář Junior 2017
Martin Zvoník, žák Střední školy průmyslové, technické a automobilní v Jihlavě, zvítězil v celostátním finále soutěže Autoopravář Junior 2017. V kategorii Autotronik porazil všech 13 konkurentů a kromě ocenění získal také možnost navštívit výrobní závod společnosti SCANIA ve Švédsku. Soutěž pro žáky studující v Česku autoobory se letos konala už po třiadvacáté a ve školícím centru společnosti Škoda Auto a. s. v Mladé Boleslavi se na konci dubna utkali nejlepší žáci, kteří postoupili z krajských kol.
 

 
 

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava měla v mladoboleslavském finále silné zastoupení. Kromě Martina Zvoníka, který ovládl kategorii Autotronik se na skvělé druhé příčce umístil v kategorii Automechanik Filip Novotný a na čtvrtém místě Jan Munduch. V kategorii Autolakýrník patří sedmé místo Petru Kučírkovi a mezi karosáři vybojoval desátou pozici David Neckař.


„Poděkování za skvělé výsledky, reprezentaci školy a Kraje Vysočina patří v první řadě našim vynikajícím soutěžícím žákům, následně pedagogům, kteří se podíleli na přípravě našich reprezentantů na celostátní finále této prestižní odborné soutěže. V neposlední řadě je dále třeba poděkovat autorizovaným servisům v Kraji Vysočina, zejm. společnostem Auto Máca, Auto Dobrovolný, SCANIA a ICOM transport, které se v rámci tradiční spolupráce s naší školou také spolupodílely na přípravě našich žáků na soutěž. Dosažené výsledky na celorepublikové úrovni soutěže prokázaly standardně vynikající připravenost našich žáků do praxe,“ shrnuje úspěch zástupce ředitele jihlavské školy Vladimír Panáček.


 

Martin Zvoník zvítězil v soutěži Autoopravář Junior 2017

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 3.5.2017 / 3.5.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze