Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pozvánka na diskusní seminář k činnosti Filmové kanceláře Kraje Vysočina

Pozvánka na diskusní seminář k činnosti Filmové kanceláře Kraje Vysočina
Přijměte pozvání na diskusní seminář týkající se Filmové kanceláře Kraje Vysočina, který se uskuteční 10. 5. 2017 od 9:30 hod. v Jihlavě v Hotelu Villa EDEN. Filmová kancelář Kraje Vysočina je od konce roku 2016 začleněna ve struktuře krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism.
 

 
 

Založením filmové kanceláře jsme se připojili k již fungující síti kontaktních míst a regionálních filmových kanceláří v České republice, které sdružuje a koordinuje národní filmová kancelář Czech Film Commission. Ta propaguje Českou republiku jako atraktivní filmovou lokalitu v zahraničí a poskytuje praktické informace českým i zahraničním filmovým producentům.


Úlohou filmových kanceláří, které existují po celém světě, je systematickou a dlouhodobou spoluprací s filmovými produkcemi přilákat natáčení a audiovizuální aktivity do regionů a zároveň zkvalitňovat podmínky pro natáčení - to vše s cílem maximalizovat efekt natáčení a audiovizuální produkce pro daný region.


Jejich úkolem je být spolehlivým kontaktním místem pro audiovizuální společnosti, které se zabývají produkcí filmů, televizních pořadů, dokumentů, reklamních a hudebních klipů a dalších děl. Stejně jako jiné filmové kanceláře v jiných regionech i my budeme poskytovat informace o zajímavých filmových lokacích v regionu, pomáhat při vyjednávání s úřady, policií, provozovateli či majiteli objektů, dodavateli služeb apod.


Pro region je přítomnost štábu a celé natáčení velkým ekonomickým přínosem a filmová kancelář napomáhá tomu, aby byl tento přínos umocněn. Členové štábu využívají místních služeb, ať už ubytovacích, stravovacích či dalších dodatečných služeb, natáčení také přináší pracovní možnosti v podobě komparzu, techniky a podobně. Sekundárním přínosem je pak možnost využít filmová místa k propagaci celé destinace a celkově utvářet pozitivní image destinace. V případě Kraje Vysočina bylo proto začlenění filmové kanceláře do struktury krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism ideálním řešením.


V případě Vašeho zájmu o diskusní seminář prosím potvrďte svoji účast Kláře Čechové (klara.cechova@vysocinatourism.cz) nejpozději do 3. 5. 2017.


Více informací na www.vysocinatourism.cz


 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 3.5.2017 / 3.5.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze