Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Odborné školy z Vysočiny se prezentují v Nitře

Mladý tvorca
Stánek v barvách Kraje Vysočina a vystaveným novým sportovním vozem z projektu Postav si své auto je do konce tohoto týdne součástí největšího veletrhu a přehlídky středních škol Slovenské republiky pod názvem Mladý tvorca. Ve spolupráci s partnerským Nitranským samosprávným krajem a spolupracujícími slovenskými školami se na veletrhu letos představuje třináct středních škol z Kraje Vysočina.
 

 
 

„Z naší strany nejde o pasivní prezentaci, ale o ukázku skutečně praktické výuky, kterou prochází žáci vysočinských středních škol. Letos jsme vyšli vstříc organizátorům a na jejich přání v Nitře opakovaně vystavujeme sportovní vůz postavený studeny středních škol. Zeleno-bílý kabriolet ještě v minulých týdnech dokončoval tým České zemědělské univerzity v Humpolci,“ říká Jana Fialová, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu. Hostem stánku Kraje Vysočina se dnes odpoledne stal i předseda Nitranského samosprávného kraje Milan Belica.

 

Jana Fialová zítra také předá v rámci slavnostního závěrečného ceremoniálu dvěma školám ocenění hejtmana Kraje Vysočina za nejzajímavější výrobek. Už v tuto chvíli je jasné, že půjde o výrobky, které na přehlídce Mladý tvorca v Nitře vzbudily mezi návštěvníky největší pozornost a mají spojitost s technickým vzděláváním.

 


  •  tisk@kr-vysocina.cz
 

Mladý tvorca Nitra

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.4.2017 / 27.4.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Servis pro

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies