Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hejtman Jiří Běhounek byl dnes oceněn cenou ministra vnitra za rozvoj eGovernmentu

Zvláštní cenu ministra vnitra za rozvoj eGovernmentu dnes v Hradci Králové na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Za poslední měsíc jde už o druhé takto významné odborné vyznamenání zástupce krajských samospráv. Jiří Běhounek prosazuje nejen na krajské úrovni aktivní elektronizaci krajského zdravotnictví. Pokud jde o kraje České republiky, je Kraj Vysočina lídrem v zavádění elektronických služeb, komunikace a sdílení informací ve zdravotnictví.
 

 
 

„Masivní nasazení ICT ve zdravotnictví je obecným trendem. Jedním z potřebných kroků pro úspěšnou a koordinovanou realizaci jednotlivých projektových záměrů a aktivit v této oblasti je nastavení základních priorit a praktická realizace principů projektového řízení,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Mimochodem projekt Kraje Vysočina realizovaný s podporou tchajwanských partnerů, který je veřejnosti znám pod názvem eAmbulance a má urychlit a zjednodušit nejen objednávání pacientů do vybraných ambulancí krajských nemocnic na Vysočině, figuruje mezi pěti IT projekty ankety o nejoblíbenější on-line službu eGovernmentu. Vyhlášení výsledků této soutěže je naplánováno na dnešní večer. Podle organizátorů o pořadí mezi „silnou pětkou“ rozhodly dvě tisícovky hlasujících. Více o anketě na http://202020.cz/anketa/.


Foto  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.4.2017 / 3.4.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze