Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pojďte s námi přivítat jaro na Family Pointech

Jarní dny
Příchod jara a s ním spojených velikonočních svátků s námi můžete už potřetí oslavit na Family Pointech v Kraji Vysočina. Ve dnech 10. až 12. dubna zde bude v rámci akce Jarních dny na Family Pointech připravena spousta zajímavých aktivit pro děti, rodiče i prarodiče. „Rádi na Family Pointech přivítáme všechny návštěvníky bez rozdílu věku. Prioritou naší rodinné a seniorské politiky je mezigenerační dialog a soužití, proto je program připraven od nejmenších dětí až po seniory,“ uvedl k akci náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Na všech jarně vyzdobených Family Pointech vás čekají aktivity, které vás velikonočně naladí, pobaví a možná i něco přiučí. Budou tu zkušení lektoři, kteří s vámi upletou pomlázky, ozdobí vajíčka nejrůznějšími technikami, vytvoří krásné velikonoční dekorace či prozradí recepty na velikonoční dobroty. Vyrábět se budou zápichy do květináčů, svíčky, šperky, vyzkoušet si můžete malování horkým voskem, drátkování, papírový peding a další zajímavé techniky.

 

Jarní dny na Family Pointech proběhnou celkem ve čtyřech pobočkách kontaktních Family Pointů v Kraji Vysočina a to v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Třebíči a Žďáru nad Sázavou. Podrobný program jednotlivých Family Pointů, včetně časového harmonogramu a kontaktů naleznete v přiložených letáčcích, viz níže.

 

FPFPFPFP

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.3.2017 / 31.3.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze