Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hlasování v anketě Počin roku 2016 jde do finále

Počin roku
Už jen sedm dní mohou zájemci z řad veřejnosti posílat hlasy svým oblíbeným kulturním akcím, příkladným obnovám památek nebo nepřehlédnutelným, prospěšným a příkladným skutkům jednotlivců. Hlasování v tradičních krajských anketách Skutek roku a Zlatá jeřabina bude ukončeno v pátek 31. března o půlnoci.
 

 
 

Ve třináctém ročníku ankety Zlatá jeřabina se o prestižní ocenění uchází ve dvou kategoriích celkem šest desítek subjektů. „Jako každý rok hledáme i letos nejlepší kulturní aktivitu, cílem druhé kategorie je ocenit péči o kulturní dědictví,“ říká náměstkyně hejtmana pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová. Kromě hlasování na webových stránkách Kraje Vysočina je možné udělit hlas i prostřednictvím originálního hlasovacího lístku v únorovém vydání novin Kraj Vysočina.

 

Svého favorita může veřejnost podpořit i ve 8. ročníku ankety Skutek roku 2016. „Ve čtyřech kategoriích - sociálně-zdravotní oblasti, oblasti volného času dětí a mládeže, životního prostředí a kategorii poradenství, osvěta, vzdělávání, se letos o hlasy uchází sedmnáct aktivit,“ přibližuje náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, územního plánu a stavebního řádu Pavel Pacal. Hlasovat je možné na webových stránkách Kraje Vysočina.

 

Slavnostní vyhlášení obou anket se uskuteční v červnu 2017 na Zámku Vilémov.

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 24.3.2017 / 24.3.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze