Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Anketa o nejoblíbenější on- line službu eGovernmentu

Česko hledá nejoblíbenější on-line službu eGovernmentu. První ročník soutěže je jednou z navazujících aktivit projektu Iniciativy 202020, který v září 2016 představil premiér a jehož cílem je do konce roku 2020 posunout Českou republiku v rozvoji e-Governmentu v Evropě mezi prvních 20 států. Na Krajském úřadě Kraje Vysočina se v polovině února uskutečnil seminář pro informatiky městských a krajských úřadů s názvem Jak se tam dostaneme?, který se z části věnoval právě projektu Iniciativy 202020.
 

 
 

V České republice existuje mnoho  on-line služeb na obecní, krajské i státní úrovni, ale občané o nich často nevědí nebo je neradi používají. Z anketních návrhů aktuálně odborná porota vybere pět nejoblíbenějších služeb a o vítězi svým hlasováním následně rozhodnou opět všichni zájemci-hlasující. Hlasovat bude možné na webu http://202020.cz/anketa/, a to až do 26. března.


„Důvodem vyhlášení ankety je snaha ocenit dobře vymyšlené on-line služby, které občané rutinně využívají, a otevřít veřejnou diskusi na téma zlepšení on-line služeb eGovernmentu,“ informoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, který se v září 2016 společně s premiérem Bohuslavem Sobotkou, ministrem vnitra Milanem Chovancem, státním tajemníkem pro evropské záležitosti Tomášem Prouzou a prezidentem ICT Unie Zdeňkem Zajíčkem účastnil představení projektu 202020.


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 22.2.2017 / 22.2.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze