Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hlasování o nejlepšího Sportovce Kraje Vysočina za rok 2016 pokračuje

Zajíci
Ještě dva týdny, do pátku 3. března, je možné na stránkách www.kr-vysocina.cz/sportovec hlasovat o nejlepšího Sportovce Kraje Vysočina za rok 2016. Anketa má dvě kategorie – jednotlivec a kolektiv, a pokud si hlasující z vybraných možností nevyberou, mohou vyplnit speciální formulář a ještě donominovat dalšího sportovce nebo sportovní kolektiv.
 

 
 

Kraj Vysočina ve spolupráci s Krajskou organizací České unie sportu hledá sportovce, kteří v roce 2016 dosáhli významných sportovních výsledků a úspěšně tak reprezentují sebe i Kraj Vysočina. Sportovní odborná veřejnost už v lednu nominovala například hokejistu Romana Erata, stolního tenistu Tomáše Treglera nebo rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou. Nechybí ani hendikepovaný úspěšný plavec Martin Císař a ve sportovních kolektivech se o přízeň ucházejí například brodští softbalisté, třebíčští baseballisté, fotbalová FC Vysočina Jihlava, Mažoretky z Batelova, družstvo volejbalových juniorek z Krajského centra talentované mládeže Volejbal Vysočina nebo havlíčkobrodští stolní tenisté.

 

 K započítání hlasu je potřeba potvrdit elektronický odkaz odeslaný na e-mailovou adresu hlasujících.

 

Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina se uskuteční v pátek 7. dubna ve Žďáře nad Sázavou. Tradiční anketou a následným galavečerem s vyhlášením oceněných sportovců chce Kraj Vysočina udělit poctu regionálnímu sportu a poděkovat všem sportovcům za jejich píli a nasazení.

 

Hlasovat můžete zde.

Anketa má vlastní stránky na Facebooku.


  • Více informací Ivo Mach, odbor školství, mládeže a sportu, Krajský úřad Kraje Vysočina
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 20.2.2017 / 20.2.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina > Fotogalerie slavnostního předávání > rok 2017

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze