Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina na Holiday World v Praze

Kraj Vysočina se prezentuje na Holiday World
Turistická lákadla Vysočiny představuje ode dneška stánek Kraje Vysočina a krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism na veletrhu cestovního ruchu Holiday world v Praze. „Za pomoci vytvořené turistické stezky chceme návštěvníky více lákat do samotné expozice uvnitř našeho stánku. Zájemce bude provázet maskot kraje Zajíc, kterého budou doprovázet hostesky vybavené všemi důležitými informacemi,“ uvedla náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová.
 

 
 

Na stánku o velikosti 50 metrů čtverečních se budou až do neděle 19. února spolu se zástupci Vysočina Tourism pod hlavičkou Kraje Vysočina prezentovat i další partneři spoluvystavovatelé. Své krásy budou návštěvníkům odhalovat města Jihlava, Havlíčkův Brod, Jemnice a Počátky a v neposlední řadě také Městské kulturní středisko Třebíč nebo destinační společnost Koruna Vysočiny. „Stejně jako na brněnském veletrhu Regiontour chceme souhrnně prezentovat turistickou nabídku Vysočiny. Mezi letošní novinky patří Kalendář akcí na Vysočině 2017, brožura Památky Unesco a leták propagující mobilní aplikace, tedy turistického průvodce a Geohru,“ připomíná ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.


Úspěch Vysočiny v anketě Kraj mého srdce

Tradičně se na veletrhu Holiday World v Praze vyhlašují výsledky ankety Kraj mého srdce. Kraj Vysočina v pátém ročníku ankety pro rok 2016 si připsal hned několik ocenění. Z celkem deseti kategorií se v na medailových pozicích umístil pět krát. „Třetí nejvyšší počet preferenčních hlasů jsme získali v kategoriích letní dovolená, pěší turistika, cykloturistika, zimní dovolená a koně a stezky. Co do počtu hlasů jsme se umístili na krásném třetím místě,“ pochvaluje si náměstkyně Jana Fischerová, která výsledky ankety veřejnosti vnímá jako velký úspěch. Pět bronzových ocenění dnes za Kraj Vysočina na pražském výstavišti převzali hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a náměstkyně Jana Fischerová.


Anketu Kraj mého srdce pořádá redakce KAM po Česku. Cílem je zmapovat preference obyvatel České republiky v oblasti volnočasových aktivit. Zájemci mají možnost prostřednictvím ankety přidělit své preferenční hlasy krajům ČR v deseti kategoriích a rozhodnout se, kde by chtěli své volnočasové aktivity daného zaměření realizovat. Anketa za rok 2016 odstartovala 1. října a hlasování se uzavřelo s koncem ledna. Nemladšímu hlasujícímu bylo osm let, nejstaršímu 85 let, jeden anketní hlas přišel dokonce z Nového Zélandu.


Holiday WorldNáměstkyně hejtmana Jana Fischerová přebrala společně s ředitelem Vysočina Tourism Tomášem Čihákem diplom za Letní dovolenou

Náměstkyně hejtmana Jana Fischerová přebrala společně s ředitelem Vysočina Tourism Tomášem Čihákem diplom za Letní dovolenouHejtman Jiří Běhounek převzal ocenění za 3. místo v kategorii Koně a koňské stezky

Hejtman Jiří Běhounek převzal ocenění za 3. místo v kategorii Koně a koňské stezky 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 16.2.2017 / 16.2.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina > Fotogalerie slavnostního předávání > rok 2017

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze