Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Stříbrní mistři ČR navštívili hejtmana Jiřího Běhounka

Hokejisti v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě
Dvacet úspěšných hokejistů se stříbrnými medailemi z mistrovství ČR z Ostravy se v čele se svým kapitánem Dominikem Vacíkem přijelo pochlubit se svými sportovními výkony hejtmanovi Kraje Vysočina Jiřímu Běhounkovi a krajské radní Janě Fialové. Krajští zástupci je přivítali v kongresovém sále, chtěli slyšet zkušenosti mladých sportovců i jejich další sportovní, studijní i osobní plány.
 

 
 

„Svěřenci tzv. Krajských center talentované mládeže na Vysočině jsou ve svých sportech velmi úspěšní. Vždyť například na Zimní olympiádě dětí a mládeže 2014, kterou jsme pořádali, si naši hokejisté vybojovali zlato,“ připomněl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek s tím, že právě mezikrajské mistrovství ČR se hraje v roce, kdy se nekoná Zimní olympiáda dětí a mládeže.


„Děkuji rodičům, protože oni představují důležitou podporu. Vím, že to někdy není vůbec jednoduché, chce to pevné nervy a dobrou logistiku. Nicméně věřím, že sportovní výsledky a úspěch například i v tomto mezikrajském mistrovství veškeré starosti vynahradí. Přeji vám, vašim rodičům, aby se dařilo, a děkuji také trenérům,“ uvedla krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.


Na závěr setkání hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, krajská radní Jana Fialová i ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec nadějným hokejistům pogratulovali a předali drobné upomínkové dárky. Kluci dostali knihu rekordů, čepici a tričko.


 

 

 

Stříbrní hokejoví mistři v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 13.2.2017 / 13.2.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze