Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Odstartovalo veřejné hlasování o nejlepšího Sportovce Kraje Vysočina za rok 2016

Zajíci
Až do 3. března je možné na stránkách www.kr-vysocina.cz/sportovec hlasovat o nejlepšího Sportovce Kraje Vysočina za rok 2016. V anketě veřejnosti je možné hlasovat v kategoriích jednotlivec a kolektiv. Pokud si hlasující nevyberou, mohou vyplnit speciální formulář a ještě donominovat dalšího sportovce nebo sportovní kolektiv. Tradiční anketou a následným galavečerem s vyhlášením oceněných sportovců chce Kraj Vysočina udělit poctu regionálnímu sportu a poděkovat všem sportovcům za jejich píli a nasazení.
 

 
 

Kraj Vysočina ve spolupráci s Krajskou organizací České unie sportu hledá sportovce, kteří v roce 2016 dosáhli významných sportovních výsledků a úspěšně tak reprezentují sebe i Kraj Vysočina. Sportovní odborná veřejnost už v lednu nominovala například hokejistu Romana Erata, stolního tenistu Tomáše Treglera, rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou, vodní lyžařku Kateřinu Švecovou, moderní gymnastku Veroniku Dolejší nebo atletku Kateřinu Pulgretovou. Nechybí ani hendikepovaný úspěšný plavec Martin Císař a ze sportovních kolektivů například brodští softbalisté, třebíčští baseballisté, fotbalová FC Vysočina Jihlava, Mažoretky z Batelova, družstvo volejbalových juniorek z Krajského centra talentované mládeže Volejbal Vysočina, gymnastky z Bedřichova nebo havlíčkobrodští stolní tenisté.


K započítání hlasu je potřeba potvrdit elektronický odkaz odeslaný na e-mailovou adresu hlasujících.


Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina se uskuteční v pátek 7. dubna ve Žďáře nad Sázavou.


Hlasovat můžete zde.

Anketa má vlastní stránky na Facebooku.


  • tisk@kr-vysocina.cz
  • Více informací Ivo Mach, odbor školství, mládeže a sportu, Krajský úřad Kraje Vysočina


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 3.2.2017 / 3.2.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze