Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Poslední dny zbývají do uzávěrky II. ročníku soutěže o cenu za společenskou odpovědnost

Cena hejtmana
Ještě týden, do 31. ledna, se můžou organizace veřejného sektoru i společnosti ze soukromého sektoru hlásit do soutěže o Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Uspět mohou podniky nebo organizace, které přijaly zásady společenské odpovědnosti za své, dobrovolně si stanovují vysoké etické standardy, pečují o své zaměstnance, udržují s nimi dobré vztahy, snaží se minimalizovat negativní dopady na životní prostředí a přispívají na podporu regionu, v němž podnikají.
 

 
 

„Nejedná se vlastně o nic nového, akorát se na takové odpovědné podnikání v poslední době při neustálé honbě za ziskem tak trochu zapomnělo. Odpovědné chování přináší organizacím možnost odlišit se od konkurence, stát se atraktivním zaměstnavatelem a pro ostatní dobrým sousedem nebo žádaným obchodním partnerem. Je však třeba si uvědomit, že přijetí konceptu společenské odpovědnosti je především investice do celkového rozvoje organizace a je třeba k ní přistupovat v dlouhodobém horizontu. Právě takové firmy, které se společenské odpovědnosti věnují nad rámec běžných činností, chceme ocenit a dát jim prostor se prezentovat,“ připomněl hejtman kraje Jiří Běhounek.

 

Až do konce ledna se organizace a firmy mohou ucházet se o prestižní ocenění Kraje Vysočina. „Hlásit se je možné prostřednictvím přihlášky a dotazníku, které jsou umístěny na krajských webových stránkách www.kr-vysocina.cz/odpovednost,“ doplnil ředitel krajského úřadu Zdeněk Kadlec.


  • Ivana Hanáková Kosourová, oddělení řízení lidských zdrojů, Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 107, e-mail: kosourova.i@kr-vysocina.cz


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 23.1.2017 / 23.1.2017

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies