Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina na Regiontouru v Brně

Stánek Kraje Vysočina
Kraj Vysočina se i letos účastní tradiční přehlídky cestovního ruchu v České republice, veletrhu REGIONTOUR v Brně. Až do neděle 22. ledna se mohou návštěvníci výstaviště seznámit s turistickou nabídkou nejen Kraj Vysočina, ale i českých a zahraničních regionů. Vysočina je letos součástí velkého konceptu agentury CzechTourism.
 

 
 

„V rámci letošní prezentace představujeme hned tři aktivity podporující cestovní ruch. Pro obyvatele i hosty našeho regionu máme připravený kalendář kulturních akcí pro rok 2017, ojedinělou mobilní aplikaci Turistický průvodce po Vysočině a k letošní vydařené zimě také tematického průvodce aktivním odpočinkem Zima na Vysočině,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.


Průvodní fotografie barokního kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou se stala jedním z hlavních motivů letošní prezentace ČR, se kterou agentura Czech Tourism objíždí řadu světově významných veletrhů. Rok 2017 byl vyhlášen jako rokem baroka.


Účast na veletrhu cestovního ruchu pro Kraj Vysočina zajišťuje krajem zřizovaná agentura Vysočina Tourism. Pro návštěvníky je připravena celá řada tiskovin zaměřených na konkrétní cílové skupiny a to v několika světových jazycích.


  • Radim Hošek, odbor sekretariátu hejtmana, Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 374, e-mail: hosek.r@kr-vysocina.cz


 

Regiontour 2017 a prezentace Kraje Vysočina

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 19.1.2017 / 19.1.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze