Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Audit potvrdil bezpečnost informačních systémů krajského úřadu

Eurocert
Certifikát s datem 13. ledna 2017 potvrzuje, že Kraj Vysočina zavedl a udržuje systém managementu bezpečnosti informací, splňující požadavky ČSN ISO /IEC 27001:2014. Za získáním certifikátu se skrývá profesionální práce týmu zaměstnanců Krajského úřadu Kraje Vysočina, který se na certifikační audit za finanční podpory Operačního programu Zaměstnanost připravoval téměř jeden rok.
 

 
 

Udělení certifikátu zároveň potvrdilo, že informační systémy krajského úřadu splňují požadavky Zákona o kybernetické bezpečnosti. Pro klienty i zaměstnance je osvědčení zárukou zabezpečení klientských i interních dat a zároveň garantuje, že procesy, které souvisejí s informačními systémy, a další vybrané interní postupy splňují podmínky nastavené legislativou i příslušnou ISO normou.


„Proces získávání tohoto certifikátu byl zároveň cestou k pozitivnímu a tolik potřebnému rozvoji úřadu. Mohli jsme se tak posunout i v takové aktuální oblasti, jakou je kybernetická bezpečnost,“ pochvaluje si ředitelka sekce ekonomiky a podpory Krajského úřadu Kraje Vysočina Eva Janoušková.


Udělení certifikátu Kraj Vysočina opravňuje využívat logo ISO.

Logo ISO


Logotyp
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 19.1.2017 / 19.1.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze