Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

XV. ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina je tady

Sportovec Kraje Vysočina
Kraj Vysočina hledá nejvýznamnější sportovce a sportovní kolektivy roku 2016. Zítra odstartuje už XV. ročník prestižní ankety Sportovec Kraje Vysočina, která má za cíl zviditelnit mimořádné sportovní výsledky a výkony dosažených v minulém roce. „Jednotlivé nominace, o kterých bude rozhodovat komise složená z expertů i sportovních osobností, budou moci od zítřka 4. ledna až do 31. ledna, zasílat sportovní organizace, svazy apod. Od 3. února pak bude možné hlasovat ve veřejné anketě a zvolit svého nej sportovce Vysočiny pro rok 2016,“ přibližuje krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Formulář pro odbornou rovinu ankety, která začíná zítra, bude k dispozici na stránkách www.kr-vysocina.cz/sportovec. Pod stejným webovým odkazem bude také veřejná čtenářská anketa, v rámci které bude moci od 3. února do 3. března každý sportovní fanoušek připojit svůj hlas k zadaným nominacím v kategoriích jednotlivec (všechny věkové kategorie) a sportovní kolektiv (kolektivní sporty všech věkových kategorií) nebo prostřednictvím formuláře přidat vlastní nominaci. Aby nebylo možné anketu zneužít nebo ji ovlivnit, hlasování elektronicky zkontroluje potvrzovací email.

Další informace najdete také na Facebooku sportovce: www.facebook.com/sportoveckrajevysocina.

 

Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina se uskuteční 7. dubna 2017 ve Žďáře nad Sázavou.


Nejlepšími sportovci roku 2015 Kraje Vysočina jsou cyklistka Renata Paulíčková z Jihlavy a stolní tenista Pavel Širuček z Havlíčkova Brodu. Kraj Vysočina.


Vítězové ankety Sportovec Kraje Vysočina 2015

Vítězové ankety Sportovec Kraje Vysočina 2015


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 3.1.2017 / 3.1.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze