Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina na Světovém poháru v biatlonu!

NMNM
Kraj Vysočina byl o uplynulém víkendu součástí největší sportovní akce roku. Jako hrdý partner třetího kola Světového poháru v biatlonu rozdával krajský promotým příchozím návštěvníkům fandítka a vlajky. Jednou z tváří biatlonového šampionátu byl i krajský maskot Zajíc, který spolu s rekordním počtem 123 500 diváků hnal kupředu české závodníky.
 

 
 

„Návštěvníci si na našem stánku mohli vyzkoušet i unikátní biatlonovou střelnici, rozdávali jsme i tištěné materiály o našem regionu včetně zbrusu nové publikace mapující významné sportovní a kulturní akce v roce 2017,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, který po celý víkend sledoval výkony českých reprezentantů a nenechal si ujít ani zlatou tečku Gabriely Koukalové.

 

Další biatlonovou akcí, která se ve Vysočina Areně uskuteční je IBU Junior CUP (31. 1.-2. 2. 2017), kde se představí i juniorský výběr české reprezentace. Tisíce fanoušků pak areál zaplní v květnu, kdy se uskuteční Světový pohár horských kol (20.-21. 5. 2017).

Další videa ze Světového poháru v biatlonu najdete na Facebooku Kraje Vysočina.


  • Ondřej Rázl, odbor sekretariátu hejtmana, Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 724 650 270, e-mail: razl.o@kr-vysocina.cz


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 19.12.2016 / 19.12.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze