Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference Česko jede se odehraje na Vysočině

Klimatour 2013: Letošní trasa ekologické cykloštafety začíná 25. 6. v Koněšíně
Národní konference s názvem Česko jede se pro tentokrát uskuteční v Kraji Vysočina. Už 2. listopadu se na zámek do Žďáru nad Sázavou sjedou zástupci Asociace cykloměst, krajští i městští cyklokoordinátoři, zástupci organizací destinačního managementu, ale také představitelé obcí II a III v Kraji Vysočina, aby probrali témata vztahující se k cykloturistice i městské cyklistice, podělili se o příklady dobré praxe, vyměnili si zkušenosti a přispěli tak k dalšímu rozvoji Vysočiny.
 

 
 

Součástí programu konference, která se uskuteční v areálu barokního Zámku Žďár nad Sázavou, bude i příspěvek cykloordinátora Kraje Vysočina Petra Sjeskala, který vystoupí s příspěvkem Aktivní turistika v Kraji Vysočina. Projektové aktivity Česko jede představí zástupci Královehradeckého a Ústeckého kraje. Další blok konference se bude věnovat projektu Město s dobrou adresou, konkrétně mobilitě ve městech, kdy dojde řeč i na soutěž Do práce na kole.


Další informace je možné získat na www.cyklokonference.cz, kde je také možné se na konferenci registrovat.

 

  • Více informací Petr Stejskal, cyklokoordinátor, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 354, e-mail: stejskal.p@kr-vysocina.cz


 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 26.10.2016 / 26.10.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze