Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Projekt Postav si své auto se představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Auto
Kraj Vysočina, jako leader inovativních přístupů k popularizaci středoškolského technického vzdělávání figuruje se svou expozicí mezi vystavovateli na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, který se koná ve dnech 3 – 7. října 2016 na brněnském výstavišti. Připravovaná prezentace flotily sedmi krajských automobilů postavených studenty středních technických škol už nyní v budí zájem mezi vystavovateli.
 

 
 

Kompletní startovní pole sportovních automobilů postavených žáky krajských technických škol bude už od pondělí postaveno viditelně na volné ploše u pavilonu Z. „ Kraj Vysočina se na Mezinárodním strojírenském veletrhu bude prezentovat historicky poprvé a hned s hmatatelnými výsledky celoroční práce středních škol. Zveme zástupce firem i škol na připravovaný program, do kterého jsme hned v pondělí vložili křest kalendáře inspirovaného studentským nadšením a příběhem zrodu originálního projektu Postav si své auto realizovaného Krajem Vysočina k Roku řemesel,“ prozradila radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.

 

Zástupci Kraje Vysočina i všech středních technických vzdělávacích center budou v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně připraveni poskytnout veřejnosti aktuální informace o nových projektech motivujících mladou generaci ke studiu nejen technických oborů.

 

  •  tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.9.2016 / 30.9.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze