Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina bude vidět na Zemi živitelce

Vysočina se připravuje na výstavu Země živitelka
Už zítra se pod logem Kraje Vysočina představí regionální producenti se svými výrobky na českobudějovickém výstavišti, kde začíná mezinárodní výstava Země živitelka. Stánek Kraje Vysočina otevře krátce po otevření hlavních bran hejtman kraje Jiří Běhounek. „I letos jsme se při výběru partnerů zaměřili na zemědělsko-potravinářský sektor. Hlavním partnerem Kraje Vysočina je Krajská agrární komora Kraje Vysočina, která představí výrobce potravin s titulem Regionální potravina,“ informoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

S rodinným pokladem, respektive s medovými perníky a preclíky sypanými třtinovým cukrem bude stánek Kraje Vysočina zdobit Lucie Krejčová z Pikárce. Pod mottem zdravě, čerstvě, chutně a bez konzervantů bude své sýry nabízet Farma Vondra. Jejich vyhlášenému sýru Vondrýsek z čerstvého kravského mléka můžou konkurovat pouze jogurty, tvarohy nebo syrovátka od stejného producenta z Křepin u Humpolce.

 

Stánek Kraje Vysočina v termínu 25. srpna až 30.srpna na Země živitelce v Českých Budějovicích je situován do pavilonu T, bude nepřehlédnutelný a v tradiční modrozelené barvě. Kromě ochutnávek jsou v jednotlivých dnech pro veřejnost připraveny soutěže a dárky.


Stánek Kraje Vysočina

Stánek Kraje Vysočina

  • Jitka Merunková, odbor životního prostředí a zemědělství
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 365, e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 24.8.2016 / 24.8.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze