Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Enersoláci z Vysočiny v Senátu

Koloběžky
Vítězové národního kola Enersol Michal Novák a Josef Brabenec se se svým koordinátorem Milanem Řehořem a ředitelem VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou Jaroslavem Kletečkou zúčastnili zasedání výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životního prostředí. Do senátu je pozval předseda výboru a senátor Miloš Vystrčil.
 

 
 

Společně s vítězi projektu energetických úspor a využívání obnovitelných zdrojů energie v České republice propagovali soutěž před senátory její zakladatel Jiří Herodes, předseda Asociace Enersol Josef Ležal a ředitel RVC pro Kraj Vysočina Josef Váca. „Pan senátor přizval k jednání i zástupce MŠMT, MPO a MŽP. Kluci všem předvedli svoji prezentaci elektrické koloběžky a byli výborní. Celkově máme z celého jednání velmi dobrý pocit,“ uvedl Josef Váca.


Vidět senátory jezdit na elektrických koloběžkách přímo v jednací místnosti nebyl jediný zážitek pro všechny zúčastněné. „Velmi si ceníme pozvání do senátního výboru i toho, že jsme mohli s panem senátorem ještě po jednání zhruba půl hodiny diskutovat. Ne každému se to poštěstí. Myslím, že jsme velmi dobře reprezentovali náš kraj i celý projekt,“ dodal ředitel Jaroslav Kletečka.


 KoloběžkyKoloběžky

  • Více informací Josef Váca, zástupce ředitele SŠ PTA Jihlava, tel.: 567 574 615, e-mail: vaca@ssptaji.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 13.6.2016 / 13.6.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze