Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Setkání žen aktivních ve veřejném životě

Setkání žen
Pozvání na společné setkání do příjemného prostředí zámku ve Světlé nad Sázavou přijala ve čtvrtek 9. června více než sedmdesátka žen činných v regionální politice. Dlouholetá pořadatelka a hostitelka Marie Kružíková, radní Kraje Vysočina, adresovala pozvání všem starostkám, zastupitelkám i poslankyním z našeho regionu. I letošní devátý ročník tradičního setkání byl složen z informačně bohatého pracovního i odpočinkového programu.
 

 
 

„Snažíme se, aby připravené setkání bylo pro přítomné dámy příležitostí ke sdílení zkušeností a poznatků spojených s prací pro obyvatele měst a obcí našeho kraje a zároveň, aby poutavý program přinášel inspiraci pro další aktivity spojené s veřejným životem,“ uvedla krajská radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková.


Pozdravit přítomné dámy přijeli i náměstci hejtmana Vladimír Novotný, Libor Joukl, a radní kraje Jana Fialová. Budoucnost a plánovaný rozvoj sociálních služeb v Kraji Vysočina přiblížil přítomným krajský radní Petr Krčál. O trendech moderního vězeňství, i o realitě vězeňství v České republice hovořila s přítomnými dámami Gabriela Slováková, ředitelka ženské Věznice Světlá nad Sázavou. Její vystoupení bylo doplněné i o komponovaný program odsouzených žen.

 

  • Radim Hošek, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 374, e-mail: hosek.r@kr-vysocina.cz
 

Setkání žen ve Světlé nad Sázavou

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 10.6.2016 / 10.6.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze