Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nadační fond supermarketu podporuje krasobruslařku z Dětského domova v Náměšti

DD Náměšť
Dětský domov v Náměšti nad Oslavou už několik let spolupracuje s Nadačním fondem Albert. Díky finanční podpoře z grantových projektů se proto v Náměšti mohli v minulosti věnovat muzikoterapeutickému bubnování, vybudovali a zařídili ergoterapeutickou dílnu, děti si vybraly letní tábor podle svých zájmů a v letošním roce má jedna ze svěřenkyň domova možnost věnovat se svému koníčku krasobruslení. „Naše partnerství s nadačním fondem pomalu přerůstá v přátelství, za poslední rok se naše vztahy prohloubily, a to díky několika osobním setkáním se zaměstnanci firmy,“ uvedla Sylva Hedbávná, zástupkyně ředitelky dětského domova.
 

 
 

O letošních Vánocích prodávaly děti z Náměště své výrobky v rámci charitativního projektu Jarmarky s Albertem 2015 v třebíčském supermarketu. V květnu následoval Turnaj v bowlingu, na který dostal domov nadační příspěvek přes dva a půl tisíce korun. A krasobruslařka z Dětského domova Náměšť nad Oslavou se dostala i do interního časopisu pro zaměstnance společnosti, kdy za ní na osobní návštěvu dorazila redaktorka Šimková, která zhlédla i část krasobruslařského tréninku.


„Z osobních setkání jsme měli velkou radost, neboť doposud jsme spolupracovali pouze přes email nebo telefonicky. Aktuálně proto pro nás spolupráce s nadačním fondem představuje větší přínos a nabývá jiných rozměrů,“ pochvaluje si Sylva Hedbávná.

 

Krasobruslařka

DD Náměšť

  • Více informací Sylva Hedbávná, zástupkyně ředitelky,Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, tel. 739 480 082, e-mail: zastupce@ddno.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 10.6.2016 / 10.6.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze