Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zdravotně znevýhodnění odehráli SENI Cup 2016

Seni cup
Ve středu 25. května hostil Havlíčkův Brod už 11. ročník charitativního fotbalového turnaje zdravotně postižených z domovů sociální péče SENI cup 2016. Na hřiště místního Slovanu se sjelo 16 týmů z domovů sociální péče. „Jedenáctý ročník je důkazem toho, že i zdravotně postižení chtějí sportovat, soutěžit a podávat co nejlepší výkony. Každá takováto akce má moji podporu,“ pronesl radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál, který celou sportovní akci zaštítil.
 

 
 

Zatímco dopoledne se hrály zápasy v základních skupinách, odpoledne šlo do tuhého. Do semifinále se probojovaly čtyři nejlepší týmy a finále pak nabídlo napínavou podívanou až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Celý turnaj vyhrál tým Domova Libníč z jižních Čech, který 4:1 porazil severočeské Vejprty.  Patronátu nad sportovním kláním se ujali fotbaloví internacionálové Antonín Panenka z Bohemians Praha a bývalý hráč Dukly Praha Ladislav Vízek, kteří po skončení turnaje nastoupili v exhibičním zápase proti vítězným klientům Domova Libníč.

 

Nejlepší týmy se mohou těšit na prohlídku studií České televize na Kavčích horách, na návštěvu stadionu a setkání s ligovými hráči Bohemians Praha 1905. Připravena je pro ně také prohlídka prezidentského vagonu Českých drah. 

 

  • Aleš Urban, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 813, e-mail: urban.a@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 27.5.2016 / 27.5.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze