Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zdravotně znevýhodnění odehráli SENI Cup 2016

Seni cup
Ve středu 25. května hostil Havlíčkův Brod už 11. ročník charitativního fotbalového turnaje zdravotně postižených z domovů sociální péče SENI cup 2016. Na hřiště místního Slovanu se sjelo 16 týmů z domovů sociální péče. „Jedenáctý ročník je důkazem toho, že i zdravotně postižení chtějí sportovat, soutěžit a podávat co nejlepší výkony. Každá takováto akce má moji podporu,“ pronesl radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky Petr Krčál, který celou sportovní akci zaštítil.
 

 
 

Zatímco dopoledne se hrály zápasy v základních skupinách, odpoledne šlo do tuhého. Do semifinále se probojovaly čtyři nejlepší týmy a finále pak nabídlo napínavou podívanou až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Celý turnaj vyhrál tým Domova Libníč z jižních Čech, který 4:1 porazil severočeské Vejprty.  Patronátu nad sportovním kláním se ujali fotbaloví internacionálové Antonín Panenka z Bohemians Praha a bývalý hráč Dukly Praha Ladislav Vízek, kteří po skončení turnaje nastoupili v exhibičním zápase proti vítězným klientům Domova Libníč.

 

Nejlepší týmy se mohou těšit na prohlídku studií České televize na Kavčích horách, na návštěvu stadionu a setkání s ligovými hráči Bohemians Praha 1905. Připravena je pro ně také prohlídka prezidentského vagonu Českých drah. 

 

  • Aleš Urban, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 813, e-mail: urban.a@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 27.5.2016 / 27.5.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze