Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Soutěžte o ceny s projektem Kraje pro bezpečný internet

Ořez_soutěž Kraje pro bezpečný internet
Dnešním dnem startuje soutěž projektu Kraje pro bezpečný internet. Pro žáky a studenty základních a středních škol je připraveno devět e-learningových lekcí, na které navazuje soutěžní znalostní kvíz. Po správném zodpovězení dvaceti otázek z oblasti bezpečného chování na internetu jsou soutěžící zařazeni do losování o hodnotné ceny od partnera projektu, společnosti Microsoft. Vítězové se můžou těšit na herní konzole, tablety a mobilní telefony.
 

 
 

Do třetího ročníku projektu Kraje pro bezpečný internet je zapojeno všech čtrnáct krajů ČR včetně Kraje Vysočina. Hlavním cílem projektu je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci. Kromě e-learningových kurzů pro žáky a studenty jsou připraveny lekce pro učitele, rodiče, veřejnost, sociální pracovníky i policisty. Letos budou také realizovány prezenční semináře pro studenty na téma Finanční gramotnost na internetu, které zajišťuje partner projektu Česká pojišťovna, a semináře pro informatiky týkající se problematiky elektronické bezpečnosti, které zajišťuje další partner projektu Česká pošta - závod ICT služby.


V letošním roce si žáci a studenti mohou po absolvování soutěžního kvízu zasoutěžit i v Kvízu PLUS, který je určen pro opravdové znalce problematiky bezpečnosti. Lekce a soutěžní kvíz jsou dostupné na webu www.kpbi.cz


Logo

 
Plakát

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 2.5.2016 / 2.5.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze