Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Kvalita a bezpečí jsou témata dalšího ročníku soutěže Bezpečná nemocnice

Krátce po zveřejnění výsledků letošního ročníku soutěže Bezpečná nemocnice zveřejnil Kraj Vysočina a partneři soutěže téma pro ročník navazující. Zastřešujícím mottem 9. ročníku bude téma Zvyšování kvality a bezpečí na základě poznatků z praxe. „Moderní medicína a moderní zdravotnictví přináší kromě obrovského množství nových klinických poznatků, nových léků i moderních technologií také řadu nových rizik, jak pro pacienty, tak pro zdravotníky. Výběrem tématu reagujeme na neustálou potřebu sdílení příkladů dobré praxe,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek s tím, že za posledních osm let bylo v rámci soutěže představeno 117 projektů.
 

 
 

Vyhlášením aktuálního soutěžního tématu se fakticky otvírá další ročník soutěže, první přihlášky je možné zasílat už od 1. 6. 2016 „Odborně bychom přivítali přihlášení projektů zaměřených na cenné  a důležité poznatky zdravotnického personálu z praxe. Kombinací teoretických postupů, jak v oblasti léčebné péče, tak podpory rozhodovacího systému ve zdravotnictví právě s praktickými zkušenostmi, můžeme značně podpořit zvýšení kvality a bezpečnosti,“ doplnil Jiří Běhounek.

 

Vítězem loňského ročníku soutěže Bezpečná nemocnice se stal Masarykův onkologický ústav v Brně. Projekt Peer program péče a podpory zdravotnickým pracovníkům uspěl mezi dvacítkou přihlášených.

 

Partnerem soutěže Bezpečná Vysočina jsou už tradičně společnost Johnson & Johnson, s.r.o., Spojená akreditační komise, o.p.s., Project HOPE-Česká republika, o.p.s. a Česká asociace sester, o.s.

 

  • Více informací David Talpa, odbor zdravotnictví, Krajský úřad Kraje Vysočina, e-mail: talpa.d@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.4.2016 / 26.4.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze