Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Jarní dny na Family Pointech přilákaly stovky návštěvníků

Jarní dny na FP
Nabitý program Jarních dní přilákal na Family Pointy během tří dnů téměř pět set návštěvníků. Do jarního a velikonočního tvoření se pustili v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Třebíči a Žďáru nad Sázavou. „Mám radost, že si k nám na Family Pointy našli cestu i noví návštěvníci, a to nejenom rodiče s dětmi, ale i prarodiče s vnoučaty,“ sdělil Petr Krčál, radní pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky.
 

 
 

Na všech Family Pointech návštěvníci nejvíce ocenili jarní floristiku a tvoření květinových a velikonočních dekorací. Bez povšimnutí nezůstaly ani tipy na velikonoční pečení, ze strany dětí bylo neustále plno u kreslení na obličej. Samozřejmě nechyběly ani tradiční velikonoční aktivity v podobě pletení pomlázek a zdobení perníčků. Pokud si děti nebo dospělí nevěděli rady, vždy jim byl k ruce lektor, který vysvětlil postup a ochotně pomohl. „Mrzí nás, že nám počasí nepřálo a nakonec jsme museli zrušit dopoledne na dopravním hřišti. Náhradní program s přednáškou Policie ČR na téma Jízda rodičů a dětí na kole byl ale velice poutavý a poučný, maminky si ho pochvalovaly,“ uvedla k programu žďárského Family Pointu kontaktní pracovnice Barbora Marinčová.

 

Kontaktní pracovnice představily novým návštěvníkům nejen prostory Family Pointů, ale i službu jako takovou. „Nejde nám pouze o možnost krátkodobé péče o děti, ale zároveň chceme rodičům a prarodičům zprostředkovat co nejširší informační servis, týkající se všech oblastí rodinného života a volnočasových prorodinných aktivit na Vysočině,“ popisuje záměr služby Family Pointů Petr Krčál.

 

Jarní dny na FP

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 31.3.2016 / 31.3.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze