Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kotlíkové dotace

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina má v soutěži Stavba Vysočiny čtyři želízka v ohni

opravený pavilon Nemocnice Pelhřimov
V letošním čtrnáctém ročníku soutěže Stavba Vysočiny – Stavba roku Kraje Vysočina 2015 bude investiční aktivity Kraj Vysočina reprezentovat čtveřice projektů. Jde o dvě silniční stavby, obě na páteční komunikaci a dvě stavby veřejného významu v oblasti zdravotnictví a sociálních věcí. Soutěž je poděkováním a vyjádřením podpory všem, kteří kvalitativním způsobem změnili a mění podobu regionu a svou prací tak dokládají, že se řemeslná kvalita vyplácí.
 

 
 

Přihlášené stavby Kraje Vysočina:

  • přístavba Domova důchodců v Proseči u Pošné
  • zrekonstruovaný Pavilon hematologie a transfuziologie Nemocnice Pelhřimov
  • první úsek opravy silnice II/602 hranice kraje – Pelhřimov kruhová křižovatka u exitu z D1 Velké Meziříčí Východ až po Jabloňov
  • obchvat Příseky na silnici II/405 v trase Jihlava - Třebíč

 

Přihlášky mohou další zájemci posílat na adresu pořadatelů do 6. května do 16.00 hodin. „Stavbu může přihlásit pouze subjekt, který byl přímým účastníkem výstavby,“ dodal Martin Pertl, předseda Spolku Stavba Vysočiny. Hlasování veřejnosti prostřednictvím SMS začne 12. května a skončí 22. května. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěží Stavba roku Kraje Vysočina, Studentský projekt a Učeň roku se koná v pondělí 13. června od 17.30 na zámku ve Valči u Hrotovic. 


Vyhlášení ankety Stavba Vysočiny je tradičně pořádáno pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina, letos s aktivitami zařazenými do projektu Rok řemesel a také v rámci vyhlášených kategorií s udělením samostatného ocenění - Cena hejtmana.

Více na www.stavbavysociny.cz.


  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.3.2016 / 29.3.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Kotlíkové dotace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze