Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Fotoohlédnutí: Jubilejní Ples Rodinných pasů Kraje Vysočina

Ples rodinných pasů
Za účasti hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka, krajských radní Marie Kružíkové, Jany Fialové a Petra Krčála se o uplynulém víkendu uskutečnil v pořadí už pátý Ples Rodinných pasů Kraje Vysočina. Oslava malého jubilea se nesla v duchu muzikálu Mamma Mia a těšila se rekordní návštěvnosti. „Před pěti lety jsme mnohé brali jako zkoušku. Od té doby se nám ale organizace každoročně daří a dnes tu máme zavedenou společenskou událost v rodinném duchu. V tom jsme jedineční,“ pochvaluje si radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky Petr Krčál.
 

 
 

Někteří odvážní hosté zvolili kostýmy na motivy Mamma Mia a přizpůsobili tak dress code tématu večera. K tanci a poslechu hrála v jihlavském Hotelu Gustav Mahler skupina EREMY. Večer zatraktivnila téměř dvouhodinová světelná a hudební show ABBA STARS, která zvedla ze židlí všech zhruba 300 hostů večera. Naopak netančící mohli využít stylového fotokoutku a nechyběla ani barmanská show, kterou pořadatelé speciálně na přání hostů zařadili do programu tematicky zaměřené oslavy pětiletého výročí plesu.


Stejně jako v předchozích letech představoval ples jedno velké mezigenerační setkání. Jeho finále patřilo tradičně porcování dortu, který je rok od roku větší, a tak každý z hostů mohl ochutnat.

 

  • Aleš Urban, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 813, e-mail: urban.a@kr-vysocina.cz


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 21.3.2016 / 21.3.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze