Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

V Třebíči pořádají výtvarnou soutěž Babička, dědeček a já

Soutěž Ruth v Třebíči
Jmeniny Rút v kalendáři ispirovaly Poradnu Ruth Třebíč k uspořádání celodenní akce pro veřejnost s názvem Oslava svátku Ruth. Součástí oslav je i výtvarná soutěž s názvem Babička, dědeček a já. „Fandíme všem aktivitám, které podporují vícegenerační rodinné soužití. Prarodiče jsou pro děti nenahraditelní, stejně tak jako vnoučata pro babičky a dědečky,“ podporuje myšlenku soutěže radní Kraje Vysočina pro oblast sociální a prorodinné politiky Petr Krčál.
 

 
 

Soutěž, která dnešním dnem odstartovala, je určena jak pro předškoláky a děti ze základních škol, tak pro širokou veřejnost. „Obrázek by měl vyjadřovat vztah, pěknou vzpomínku nebo příběh vztahující se k prarodičům. Druhou variantou je namalovat své přání, co by autor obrázku chtěl s prarodiči prožít a zažít. Volba výtvarné techniky zpracování tématu je volná. Nebude hodnotit profesionální kvalitu zpracování, ale spíše nápad a zajímavost obrázku,“ upřesnila pravidla soutěže koordinátorka poradny Marcela Blažková.¨


Soutěžící mohou odevzdávat své obrázky do pátku 29. dubna přímo v poradně Ruth. Hlasování o nejlepší dílka se uskuteční ve dvou liniích – svůj názor vyjádří porota i veřejnost. Zájemci z řad veřejnosti budou moci ohodnotit vždy jedním hlasem jeden obrázek z každé kategorie, a to formou vhození hlasovacího lístku do poštovní schránky Poradny Ruth nebo prostřednictvím emailu. Vyhlášení výsledků soutěže připadá na pondělí 30. května při programu Poradny Ruth s názvem Moje nejoblíbenější hračka z dětství. Obrázky si budete moci prohlédnout v Poradně Ruth v provozních hodinách nebo na webu http://trebic.charita.cz/nase-sluzby/poradna-ruth-trebic/, kam je budou organizátoři průběžně přidávat.


  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 14.3.2016 / 14.3.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze