Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Školský portál Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vzdělávací centrum EDULAB nabízí další termíny bezplatných seminářů pro učitele zaměřených na využití digitálního vzdělávacího obsahu

Škola dotykem
Akreditované semináře pod názvem Škola dotykem AKADEMIE bude i v druhém pololetí školního roku realizovat vzdělávací centrum EDULAB ve spolupráci se školami zapojenými do projektu Škola dotykem v digitálních učebnách na dvanácti školách v různých krajích České republiky.
Jejich cílem je seznámit účastníky se smysluplným využitím dotykových technologií a digitálního vzdělávacího obsahu portálu eKabinet.cz | www.ekabinet.cz ve výuce. Semináře jsou akreditovány MŠMT v systému DVPP a vedou je učitelé, kteří moderní technologie a digitální obsah ve svých hodinách pravidelně využívají.
„V prvním pololetí školního roku 2015/2016 absolvovalo semináře na 700 učitelů a 92 % z nich je hodnotí jako přínosné pro svou pedagogickou praxi,“ uvedl Michal Orság, ředitel neziskové organizace EDUkační LABoratoř.
Vyberte si termín semináře ve vašem regionu a přihlaste se na www.akademie.edulabcr.cz. Získáte testovací bezplatný přístup ke vzdělávacímu portálu eKabinet.cz.

Těšíme se na setkání s vámi.
 

 
 
 
Zodpovídá: Ing. Jana Hadravová
Vytvořeno / změněno: 4.3.2016 / 4.3.2016
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Školský portál

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze