Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Titul EY Podnikatel roku 2015 Kraje Vysočina získal Rudolf Penn z Moravských kováren

Podnikatel roku 2015
Podnikatelem roku 2015 v Kraji Vysočina se dnes stal majitel a předseda představenstva společnosti Moravské kovárny, a.s. Rudolf Penn. Podnikání má v rodině Rudolfa Penna tradici. Výrobky Moravských kováren jsou určeny z 95 % na export, především do zemí EU, ale i do Brazílie. Orientují se na výrobu zápustkových výkovků z oceli tvářených za tepla pro automobilový a stavební průmysl, drážní techniku či zemědělské a stavební stroje. O vítězství Rudolfa Penna rozhodla nezávislá porota.
 

 
 

„Cesta za úspěchem – ať už osobním nebo podnikatelským je dána pravidly, která podléhají častým změnám.  U úspěšných podnikatelů oceňuji jejich vůli, energii, sílu i odvahu k dosahování dlouhodobých výkonů. Pokud navíc dělají, co je baví, pak je úspěch dvojnásobným zadostiučiněním. Přál bych Vysočině i celé České republice více odvážných lidí, odhodlaných jít za svým cílem a dosáhnout úspěchů, i když to není vůbec snadné,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Ocenění podnikatel roku se letos uděluje pošestnácté. Loňským celostátním vítězem se stal majitel holdingu Koh-i-noor Vlastislav Bříza. Kraj Vysočina zastupoval Stanislav Bernard z Pivovaru Bernard Humpolec, ten take dnes symbolicky cenu předal dalšímu úspěšnému podnikateli.


Podnikatel roku 2015

 

Podnikatel roku 2015

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.2.2016 / 25.2.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze