Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Na největším cestovatelském veletrhu Holiday World se představí i Kraj Vysočina

Holiday world
Kraj Vysočina připravuje atraktivní prezentaci na 25. ročník největšího středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který začíná dnes slavnostním zahájením v areálu holešovického výstaviště v Praze a potrvá až do neděle 21. února. Rozsáhlou expozici na ploše 50 m2 zaplní jedenáct vystavovatelských pultíků. „Deset z nich bude patřit partnerům kraje ze všech koutů Vysočiny. Tradičně bude na své materiály lákat příspěvková organizace kraje Vysočina Tourism,“ uvedla Marie Kružíková, radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu.
 

 
 

Jako motto letošního ročníku si Kraj Vysočina zvolil aktivní dovolenou pro rodinu s dětmi, nabídne ale lákavé materiály pro všechny věkové skupiny od malých dětí po seniory. Na stánku si zájemci o sportovní vyžití mohou vyzvednout turistické a cyklistické mapy. Jedním z letošních významných témat krajské prezentace je také červencové mistrovství horských kol v Novém Městě na Moravě spojené s celkovou propagací Vysočina Areny.

 

„Neustále se snažíme, aby se Kraj Vysočina stával atraktivní destinací pro stále širší spektrum návštěvníků. Chceme přitáhnout nové objevitele našeho regionu, ale také, aby se k nám lidé rádi vraceli. Vysočina je skvělým místem pro mladé sportovce, školní výlety i milovníky kulturních památek,“ doplnila Marie Kružíková.

 

Turistické cíle v Kraji Vysočina přilákaly loni o 5 % více návštěvníků než v roce 2014. Nejnavštěvovanější atrakcí je už tradičně ZOO Jihlava. Tu i díky svým novým expozicím rozdělených do pěti kontinentů navštívilo v minulém roce skoro tři sta tisíc turistů.

 

Organizátoři veletrhu Holiday World očekávají, že si veletržní prostory prohlédne kolem 35 tisíc návštěvníků. Cílem expozice z Vysočiny je zaujmout co největší počet z nich a nalákat je na krásy regionu. Celkové náklady na propagaci regionu činí zhruba 250 tisíc korun.


  • Kateřina Kadlecová, oddělení tiskové
    Krajský úřad Kraje Vysočina
 

Veletrh Holiday World a stánek Kraje Vysočina

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 18.2.2016 / 18.2.2016

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies