Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Odstartoval sedmý ročník celonárodní soutěže Žena regionu

Logo Žena regionu
V plném proudu jsou nominace na další ročník celonárodní soutěže Žena regionu. Tento projekt patří všem ženám, které dělají víc, než ostatní, ať už svým aktivním přístupem inspirují své okolí, podílejí se na veřejném životě nebo pomáhají nemocným. Pokud jste samy vhodnou kandidátkou nebo máte ve svém okolí ženu, jejíž práce si zaslouží ocenit, nominujte ji. Můžete přihlásit svou přítelkyni, sestru, matku nebo kolegyni z práce.
 

 
 

O titul Žena regionu se mohou ucházet ženy v kategoriích podnikání, politika a veřejné správa, vzdělávání, věda a výzkum, zdravotnictví a charitativní činnost, umění, kultura a sport. V minulém roce krajská porota titul věnovala Zuzaně Kazdové, která provozuje na Vysočině záchytnou stanici pro týrané, zraněné, zanedbané nebo agresivní koně. „Její charitativní aktivita byla podpořena i Krajem Vysočina,“ informovala radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková. Dalšími oceněnými, které nezištně přispívají k rozvoji regionu, se naposledy staly Marie Gregorová, zakladatelka obecně prospěné společnosti Sdílení a Pavla Chadimová, starostka Heřmanova na Žďársku.

 

Soutěž se vyhlašuje od roku 2009 s cílem zviditelnit a podpořit obětavou práci žen z daného regionu. Nad letošním sedmým ročníkem soutěže převzal záštitu Senát Parlamentu České republiky v čele s předsedou Milanem Štěchem a Asociace krajů České republiky.

 

Více na www.zenaregionu.cz


  • Kateřina Kadlecová, tiskové oddělení
    Krajský úřad Kraje Vysočina
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 11.2.2016 / 11.2.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze