Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Stavba pavilonu chirurgických oborů si vyžádá změny v dopravě v areálu třebíčské nemocnice

Nemocnice TR
Kvůli stavebním pracím na novém pavilonu nemocnice uzavře výjezd od stávající budovy chirurgie, který dlouhé roky vyváděl auta ven z areálu směrem na Bráfovu třídu. Jediný možný výjezd z nemocnice bude v zadní části nemocnice směrem k tenisovým kurtům na Sportovní ulici. Výjimku budou mít akutní případy jedoucí k budově chirurgie (budova D a CH) a pacienti dialýzy, kteří se nově dostanou do této části nemocnice a zpět přes provizorní panelovou cestu vlevo po průjezdu hlavní branou, protože příjezdová cesta za budovou staré chirurgie už bude uzavřená.
 

 
 

V souvislosti se změnami v dopravní situaci je přestěhována pokladna parkovacího automatu do blízkosti výjezdu za budovu „N“ tak, aby klienti a návštěvníci mohli parkovat na kterémkoliv z parkovišť a při výjezdu z areálu přitom parkovací automat neminuli.

 Vzhledem ke změnám v dopravní situaci nemocničního areálu vedení zdravotnického zařízení žádá řidiče, aby v zájmu bezpečnosti respektovali dopravní značení a při výjezdu z nemocnice na ulici Sportovní dbali zvýšené opatrnosti.

 Novostavba pavilonu chirurgických oborů Nemocnice Třebíč je jednou z letošních největších investičních akcí Kraje Vysočina. Krajský rozpočet vyjde nový objekt na bezmála půl miliardy korun.


Průjezd areálem nemocnice TR  • Více informací vedení Nemocnice Třebíč
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 5.2.2016 / 5.2.2016

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies