Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Fotovýstava Vaříme společně představuje zajímavý partnerský projekt

Výstava cooking together
Až do konce února si může každý návštěvník sídla Kraje Vysočina na Žižkově ulici v Jihlavě prohlédnout fotovýstavu projektu s názvem Vaříme společně – Cooking Together. Jedná se o první konkrétní výsledek spolupráce čtyř středních škol z Vysočiny a stejného počtu škol z francouzského regionu Champagne-Ardenne. „Využít potenciál kolébky gastronomie, kterou francouzská kuchyně bezesporu je, by mělo asi 40 pedagogů z Vysočiny. Věřím, že zapojení do projektu je pro ně velkým přínosem a podaří se jim ho využít při výchově mladých kuchařů“, uvedla radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Výstavu tvoří zatím sedm panelů, mapujících už realizované vzdělávací aktivity ve Francii a v České republice. Zbývající tři panely budou po ukončení všech projektových činností doplněny informacemi o výstupech projektu a všech mobilitách.

Projekt je financován z programu Erasmus+, KA 2 – Spolupráce na inovacích a výměna osvědčených postupů – Strategická partnerství v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a mládeže.

Fotovýstava je od dnešního dne nainstalovaná ve 3. patře budovy B Krajského úřadu Kraje Vysočina a potrvá do konce února.


Logo Erasmus+  • Jana Hadravová, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 977, e-mail: hadravova.j@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 5.2.2016 / 5.2.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze