Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Fotovýstava Vaříme společně představuje zajímavý partnerský projekt

Výstava cooking together
Až do konce února si může každý návštěvník sídla Kraje Vysočina na Žižkově ulici v Jihlavě prohlédnout fotovýstavu projektu s názvem Vaříme společně – Cooking Together. Jedná se o první konkrétní výsledek spolupráce čtyř středních škol z Vysočiny a stejného počtu škol z francouzského regionu Champagne-Ardenne. „Využít potenciál kolébky gastronomie, kterou francouzská kuchyně bezesporu je, by mělo asi 40 pedagogů z Vysočiny. Věřím, že zapojení do projektu je pro ně velkým přínosem a podaří se jim ho využít při výchově mladých kuchařů“, uvedla radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Výstavu tvoří zatím sedm panelů, mapujících už realizované vzdělávací aktivity ve Francii a v České republice. Zbývající tři panely budou po ukončení všech projektových činností doplněny informacemi o výstupech projektu a všech mobilitách.

Projekt je financován z programu Erasmus+, KA 2 – Spolupráce na inovacích a výměna osvědčených postupů – Strategická partnerství v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a mládeže.

Fotovýstava je od dnešního dne nainstalovaná ve 3. patře budovy B Krajského úřadu Kraje Vysočina a potrvá do konce února.


Logo Erasmus+  • Jana Hadravová, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 977, e-mail: hadravova.j@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 5.2.2016 / 5.2.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze