Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Fond Vysočiny: Bezpečná silnice 2016

Ilustrační foto silnice
Bezpečná silnice 2016 – grantový program na podporu zvýšení bezpečnosti na pozemních komunikacích a modernizace dětských dopravních hřišť v Kraji Vysočina.
 

 
 

Zastupitelstvo Kraje Vysočina vyhlásilo grantový program Fondu Vysočiny „Bezpečná silnice 2016“, jehož cílem je zvýšení bezpečnosti na pozemních komunikacích I., II. a III. třídy a dostupnosti dětských dopravních hřišť v Kraji Vysočina. Podpora je určena pro města a obce. Grantový program je zaměřen na osvětlení přechodů pro chodce s alokací 0,5 miliónu korun, na dynamické zpomalovací systémy s alokací 0,9 miliónu korun, dětská dopravní hřiště s alokací 0,6 miliónu korun a nově také na zkvalitnění zastávek veřejné linkové dopravy s alokací 1,5 miliónu korun.


Spoluúčast příjemce je stanovena na minimálně 50 % z celkových nákladů projektu. Opatření lze realizovat na komunikacích I., II. a III. třídy na území Kraje Vysočina. Příjem žádostí je od 7. března do 28. dubna 2016. Formulář žádosti je k dispozici na krajských stránkách e-Dotace nebo Fond Vysočiny.


Konzultace projektů před podáním žádosti bude poskytovat odbor dopravy a silničního hospodářství, oddělení projektového řízení, Radek Handa, tel.: 564 602 189, e-mail: handa.r@kr-vysocina.cz a Radka Opatová, tel.: 564 602 186, e-mail:opatova.r@kr-vysocina.cz.

 

  • Radka Opatová, odbor dopravy a silničního hospodářství
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: opatova.r@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.2.2016 / 3.2.2016

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies