Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ondřej Slavičínský

Ondřej Slavičínský
Oceněn v roce 2014
 

 
 

Mladý zpěvák se sebevědomým projevem a žák Dany Fučíkové Ondřej Slavičínský se vedle významných úspěchů na pódiu sám věnuje i organizování benefičních vystoupení.Ondřej Slavičínský se narodil v Pelhřimově, k jeho zálibám patří muzikály, a především zpěv. Zpívá od listopadu 2011. Za tu dobu stihl vyhrát soutěž Pelhřimovský zvonek a tamtéž obdržel i čestné uznání za nejlepší podání soutěžních písní. Dalším jeho úspěchem je společné vystoupení s Marianem Vojtkem či Monikou Absolonovou.

V roce 2012 pořádal a plně organizoval svůj první vánoční koncert v Horní Cerekvi. Zde vystoupil spolu s Danou Fučíkovou (profesorka zpěvu, ředitelka ZUŠ Jihlava a operní pěvkyně vystupující v Německu, Rakousku, Francii či Nizozemsku).

V roce 2013 se Ondřej Slavičínský přihlásil do soutěže Česko zpívá, v živé části soutěže získal ve výběrovém kole divokou kartu s přímým postupem do semifinále a vyhrál regionální rozhlasovou část soutěže.

Na podporu jihlavského stacionáře uspořádal v letech 2012 a 2013 dva vánoční benefiční koncerty v Horní Cerekvi a v Pelhřimově . Spolupracuje se smíšeným pěveckým sborem Melodie Jihlava, Lubomírem Šrubařem, Pavlem Salákem a Danou Fučíkovou. Vystupoval v pražském  jazz clubu U Staré paní, v rámci premiéry Veselé Vánoce v Horáckém divadle Jihlava, na Letních slavnostech města Dubé s Tomášem Savkou, Vladimírem Hronem a dalšími a od roku 2012 každoročně vystupuje na reprezentačním plese ZŠ Horní Cerekev a městském plese.

V roce 2014 byl přijat na Konzervatoř Brno v oboru klasický zpěv.


Ondřej Slavičínský

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 25.1.2016 / 25.1.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina > Osobnosti oceněné dřevěnou medailí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze