Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Přihlaste se do soutěže „Představ skryté krásy Evropského regionu Dunaj-Vltava“

Logo donau_moldau
Evropský region Dunaj-Vltava vyhlásil druhý ročník studentské mezinárodní soutěže, tentokrát na téma Představ skryté krásy Evropského regionu Dunaj-Vltava. „Evropský region Dunaj-Vltava, který byl založen 30. června 2012, je trilaterálním pracovním společenstvím sedmi partnerských regionů - Horního Rakouska, dolnorakouského Mostviertelu a Waldviertelu, Dolního Bavorska, Horní Falce, Plzeňského kraje, Jihočeského kraje a Kraje Vysočina. Jeho cílem je především rozvoj spolupráce pro posílení regionů na tomto území a pro realizaci evropské myšlenky. Více informací lze nalézt na www.evropskyregion.cz,“ uvedl Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.
 

 
 

Úkolem soutěžících je zajímavou formou přiblížit široké veřejnosti Evropský regionu Dunaj-Vltava jako turisticky zajímavou destinaci a představit i méně známá místa, např. kulturní, technické nebo přírodní zajímavosti, které stojí za to navštívit. V soutěžním příspěvku musí být k danému tématu prezentováno všech sedm regionů. U soutěžních příspěvků bude hodnocena především originalita, šíře záběru a využitelnost pro prezentaci regionů.

Pravidla soutěže jsou k dispozici na uvedených odkazech. V případě dotazů se obracejte na Ivonu Hájkovou (Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina, hajkova.ivona@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 534, mob: 724 650 145) nebo Ditu Marešovou (maresova.d@kr-vysocina.cz, 564 602 531).

Uzávěrka přihlášek soutěže je 15. dubna 2016, v květnu budou známi vítězové regionálního kola a v červnu letošního roku budou vyhlášeny mezinárodní výsledky.


Logo donau_moldau

  • Dita Marešová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: maresova.d@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 21.1.2016 / 21.1.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze