Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Premiéra Horáckého divadla s historickým okamžikem

Hejtman Jiří Běhounek a primátor statutárního města Jihlava Rudolf Chloupek při podpisu memoranda o spolupráci
Víkendová premiéra krimi komedie Splašených nůžek nastudovaná souborem Horáckého divadla Jihlava obohatila publikum hned o dvě mimořádné události. Divadelníci po závěrečné děkovačce předali gratulaci k 80. narozeninám emeritnímu uměleckému šéfovi divadla Karlu Bryndovi. Druhým historicky zachyceným okamžikem byl podpis memoranda o spolupráci a koordinaci aktivit jak ve vztahu k divadlu, tak ve vztahu k ZOO mezi Krajem Vysočina – tedy zřizovatelem divadla a statutárním městem Jihlava.
 

 
 

Pro HDJ je to historická událost. Obě samosprávy zastoupené hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem a primátorem statutárního města Jihlava Rudolfem Chloupkem poprvé veřejně deklarovaly, že si jsou vědomy významu, který představuje oblast profesionálního divadelnictví a oblast přírodního bohatství pro formování hodnot v soudobé společnosti. Mimo jiné se zavazují propagovat a rozvíjet činnost HDJ ve prospěch občanů nebo posílit působení profesionální divadelní scény v regionu. Jak informoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, bude mít spolupráce do budoucna rozměr i finanční. Město se stane podporovatelem Horáckého divadla a Kraj Vysočina podpoří rozvoj ZOO Jihlava. 


Hejtman Jiří Běhounek a primátor statutárního města Jihlava Rudolf Chloupek při podpisu memoranda o spolupráci  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 14.12.2015 / 14.12.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies