Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

POZVÁNÍ na tradiční Barevné Vánoce

Vánoční hvězda
Už zítra, ve čtvrtek 10. 12. 2015 odstartují v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě na Žižkově ulici 57 tradiční Barevné Vánoce. Prostory krajského úřadu ožijí vánoční atmosférou, návštěvníci mohou získat inspiraci pro nákup vánočních dárků, nebude chybět praktická ukázka a ochutnávka vánočního cukroví ani netradiční ozdobení vánočního stromku. „Sedm vánočních stromků jsme stihli originálně ozdobit už dnes, každý jinými ozdobami ručně vyrobenými klienty domovů důchodců a ústavů sociální péče z Vysočiny,“ prozradila Ivana Šteklová ze sekretariátu hejtmana.
 

 
 

Na programu je vše tradiční a oblíbené. Žáci krajských hotelových škol pozvou veřejnost na ochutnávku domácího vánočního cukroví, naopak senioři představí vánoční pochutiny svého mládí, chutné vánočky, punč, neodolatelnou švestkovou omáčku, a to vše v kulise vůně purpury. Mezi tradiční nabídku dárků, které bude možné v sídle Kraje Vysočina za příznivé ceny nakoupit patří pletené zimní ponožky, rukavice, šály, ale i pletené košíky a ošatky, ručně vyráběné vánoční ozdoby a dekorace, módní doplňky, látkové hračky, svícny, věnečky a NOVĚ se v nabídce objeví také vyřezávané loutky.

 

Vybrané i donesené vánoční dárky originálně i klasicky zabalí studenti Obchodní akademie a Hotelové školy v Třebíči, studenti krajských hotelových škol budou prezentovat přípravu slavnostních tabulí.  Sortiment vánočního zboží rozšíří děti z dětských domovů, kteří za vybrané peníze za vlastnoručně vyrobené zboží pojedou na výlet dle vlastního výběru.


Úvodní slovo a vánoční přání veřejnosti bude mít hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. A pokud nechcete nechat nic náhodě, využijte Ježíškovu poštu. Stejně jako v minulých letech tři vybraná přání hejtman Kraje Vysočina „splní“.

 

BAREVNÉ VÁNOCE v sídle Kraje Vysočina

čtvrtek 10. 12. 2015

9:30 – 16:00 hodin

Žižkova ulice 57, Jihlava – kongresové centrum


Ukázky ze zdobení vánočních stromků v sídle Kraje Vysočina

Vánoce

Vánoce


Vánoce

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.12.2015 / 9.12.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies