Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vánoční Melodie dětem

Noty
Už podesáté se tento týden konal vánoční koncert Vánoční Melodie dětem – společný koncert Jihlavského smíšeného pěveckého sboru Melodie a školního sboru Základní školy speciální a Praktické školy Jihlava Raraši. Koncertu se zúčastnila Jana Fialová, krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu, která se pravidelně aktivit školy účastní a školní pěvecký sbor je její srdeční záležitostí.
 

 
 

Jana Fialová velmi ocenila nelehkou a obětavou práci pedagogů a asistentů, kteří s dětmi připravili vánoční koncert, ocenila nadšení dětí a spolupráci rodičů a v neposlední řadě také přístup pěveckého sboru Melodie, který pravidelně zve Rarachy ke společnému vánočnímu zpívání. „Speciální a praktické školy jsou důležitou součástí našeho vzdělávacího systému. Umožňují dětem, které jsou handicapované zažít pocit úspěchu, který je pro každého člověka tolik potřebný. Poděkování patři všem pedagogům, asistentům i rodičům, že těmto dětem pomáhají být platnými členy společnosti. Od těchto dětí bychom se my ostatní mohli učit smyslu pro spolupráci, nadšení pro společnou věc, ale také vděku za pomoc a starost,“ vzkázala Jana Fialová.


Ti, kteří měli to štěstí a dostali se do zaplněné Gotické síně jihlavského magistrátu, si užili krásný koncert, načerpali pozitivní energii a nasáli vůni přicházejících Vánoc.


  • Více informací Ivana Šteklová, odbor sekretariátu hejtmana, Krajský úřad Kraje Vysočina, e-mail: steklova.i@kr-vysocina.cz
 

Koncert

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 8.12.2015 / 8.12.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies