Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Regiontour: Vysočina na stánku CzechTourism

Krajská expozice na Regiontouru 2015 bude hýřit barvami
Kraj Vysočina se bude ve dnech 14. - 17. ledna 2016 účastnit mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech - Regiontour Brno. Expozice Kraje Vysočina bude součástí velkého konceptu agentury CzechTourism. Bude tedy letos patřit svojí plochou spíše k menším, v žádném případě však nebude v Brně chybět. „Jsme přesvědčeni, že efektivnější bude účast Kraje Vysočina na společném stánku agentury CzechTourism. Nabídka turistických možností tak bude moci být adresována širší cílové skupině. Rozhodující pro toto rozhodnutí byla také finanční stránka prezentace. V aktuálním ročníku už nelze spolufinancovat prezentaci z evropských dotací,“ vysvětlila radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková.
 

 
 

V rámci aktivit agentury CzechTourism představí Kraj Vysočina tři největší akce Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě – Světový pohár v běhu na lyžích Zlatá lyže, Mistrovství světa horských kol a Světový pohár v biatlonu. Veřejnosti bude také poprvé představen kulturní kalendář sbírkotvorných a kulturních institucí Kraje Vysočina. Prezentaci Kraje Vysočina bude na Regiontour zajišťovat destinační agentura Vysočina Tourism. K dispozici bude mít širokou škálu tiskovin zaměřených na konkrétní cílové skupiny, mapy – to vše v několika světových jazycích.


Pozměněný způsob prezentace Kraje Vysočina na Regiontour byl konzultován také s tradičními partnery – městy a obcemi. „Podstatné je, že naši dosavadní partneři tuto změnu přijali s pochopením. Rozhodně neexistuje z jejich strany tlak, aby byl pořízen samostatný stánek,“ informovala Marie Kružíková. Spolupráce s obcemi podle Marie Kružíkové pokračuje dál, na stánku Vysočiny mohou nabízet turistickou nabídku prostřednictvím doručených materiálů.


V roce 2016 bude Kraj Vysočina věnovat velkou pozornost své prezentaci na únorovém veletrhu Holiday World v Praze. V rámci své expozice se bude společně s krajem prezentovat dalších deset partnerů.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 7.12.2015 / 7.12.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies