Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nabídka studia v partnerském regionu Champagne-Ardenne ve Francii

Rok v Champagne-Ardenne
Kraj Vysočina ve spolupráci s Remešskou akademií (Académie de Reims) nabízí opět v rámci programu Rok v Champagne-Ardenne studentům středních škol z Kraje Vysočina možnost studovat na střední škole v partnerském regionu ve Francii. „Předpokladem studia je alespoň základní znalost francouzského jazyka, ale především motivace a odhodlání. Pro zájemce o více informací jsme připravili informační seminář,“ říká Jana Fialová, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu.
 

 
 

Program je určen pro studenty ve věku 15 až 17 let, kteří se rozhodnou rozvinout a zlepšit své dovednosti ve francouzském jazyce, prohloubit své mezikulturní znalosti, seznámit se se způsobem života Francouzů a prožít obohacující zkušenost. Náklady na pobyt studenta ve Francii hradí z velké části sama rodina. Kraj Vysočina poskytuje finanční prostředky na částečné pokrytí nákladů spojených se studijním pobytem v souladu se stipendijními pravidly Rady Kraje Vysočina.


Zájemci o studium jsou spolu se svými rodiči zváni na informační seminář, který se uskuteční v úterý 15. prosince v 17:00 v zasedací místnosti Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Kraje Vysočina na adrese Věžní 28, Jihlava.


Přihlášky pro následující školní rok je možné podávat do 31. ledna 2016. Přihláška do programu je ke stažení na www.kr-vysocina.cz/rok-v-champagne-ardenne/d-4067474/p1=76711.


  • Více informací Jan Skála, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail skala.j@kr-vysocina.cz, tel.: 724 650 265

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 25.11.2015 / 25.11.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze