Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno

Mobilní verze webu

Webová premiéra nového filmu

Po úspěšném dvoutýdenním promítání nového filmu o Kraji Vysočina na letošní Světové výstavě EXPO v italském Miláně představuje Kraj Vysočina nový snímek také divákům v regionu. „Film, který Kraj Vysočina pořídil pro propagační účely, má doplnit široké spektrum videomateriálů, kterými jsme se prezentovali dosud. Každý z nyní promítaných snímků má vlastní obsah, jinou délku a také jiného zpracovatele. Tím se snažíme docílit stále nových a originálních pohledů na Vysočinu,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský. Zhruba šestiminutová pozvánka do Kraje Vysočina je v současné době ke zhlédnutí ve videosekci na www.kr-vysocina.cz.
 

 
 

Nový střihový spot vznikal zhruba tři měsíce. Autor scénáře a režisér Jiří Juránek natočil hodiny hrubého materiálu a projel stovky  kilometrů napříč celou Vysočinou. Existují záběry – především kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, které jsou natočeny z desítek úhlů, za různého počasí, v různých časech. Jak prozradil autor snímku, některé záběry se podařilo natočit náhodou, na jiné se muselo dlouho čekat, některé se nepodařilo natočit vůbec a pár snímků má vlastní „herecký kompars“.

 

Cílem nového spotu je ukázat Vysočinu jako region plný energie, krásné přírody, spokojených lidí, ale i jako kraj, kde se daří tradiční průmyslové výrobě a zemědělství. Obyvatelé Vysočiny ve snímku jistě najdou záběry, které jim připomenou kus rodného kraje, ostatní diváky má film velkou ambici inspirovat, přilákat, nebo alespoň příjemně naladit na vlnu Kraje Vysočina. Kraje, kde se dobře žije.  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 9.11.2015 / 9.11.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze